Jesteśmy fotografami, których łączy pasja, zaangażowanie przejawiające się w działaniu i fascynacja Urzeczem. Wspólnie prowadzimy Klub Fotograficzny przy Centrum Kultury Wilanów oraz szereg projektów fotograficznych i filmowych. Na kanwie naszych działań, w październiku 2022 roku, powołaliśmy Fundację Rozwoju Kultury Trzeci Brzeg.

Łączy nas pasja i zaangażowanie, ale także doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz współpracy z ludźmi, wyniesione z wieloletniej pracy w międzynarodowych firmach.

Arkadiusz Obszyński – Prezes Zarządu Fundacji – fotograf z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, pilot drona i filmowiec. Fotograf Urzędu Dzielnicy Wilanów.

portfolio: areq.pl

Amina Księżopolska – Członek Zarządu Fundacji – fotografka, psycholog społeczny, instruktorka Centrum Kultury Wilanów. Pasjonatka czarno-białej fotografii i krótkich form filmowych.

portfolio: aminaksiezopolska.pl